Titles you rated
- Haha Ha NyangineRated ★ 0.5
GTO: Great Teacher Onizuka Season 1Rated ★ 4.0
I'm Mita, Your HousekeeperRated ★ 4.0
The Greatest LoveRated ★ 3.5
High Kick Through The RoofRated ★ 4.0
SignalRated ★ 5.0- Lucky SevenRated ★ 4.0
Boardwalk EmpireRated ★ 3.5
LostRated ★ 2.0
LostRated ★ 3.5
LostRated ★ 3.5- Fighting SpiritRated ★ 4.5
Kimi ni Todoke: From Me to YouRated ★ 4.5- おせんRated ★ 3.5
- 원피스 15 기 : 마린포드 PART2Rated ★ 4.5
Berserk Season 1Rated ★ 4.0- 나루토 4기Rated ★ 4.0
- 나루토 2기Rated ★ 4.0
Freeter, Ie o KauRated ★ 4.0
Last FriendsRated ★ 4.5