Movies
Ratings
240
Joker: Folie À DeuxRated ★ 4.0
The ShamelessRated ★ 3.5
Don't Look UpRated ★ 3.5
MinariRated ★ 3.5
CapernaumRated ★ 4.5
BrokerRated ★ 2.0
ChallengersRated ★ 3.0
TitanicRated ★ 4.0
Decision to LeaveRated ★ 4.0
Han Gong-juRated ★ 3.5
MonsterRated ★ 4.0
ExhumaRated ★ 3.5
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 4.5
CandymanRated ★ 4.0
Escape from MogadishuRated ★ 1.5
HerRated ★ 4.5
Nobody KnowsRated ★ 4.0
Before SunriseRated ★ 5.0
Memoir of a MurdererRated ★ 2.5
SoulRated ★ 4.0