Movies
Ratings
252
Pauline at the BeachRated ★ 2.0
Boyfriends and GirlfriendsRated ★ 2.5
A Summer's TaleRated ★ 3.0
Anatomy of a FallRated ★ 5.0
The SubstanceRated ★ 4.0
Wheel of Fortune and FantasyRated ★ 4.5
Tony TakitaniRated ★ 4.5
CracksRated ★ 4.0
HappeningRated ★ 4.0
Triangle of SadnessRated ★ 4.0
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 3.0
A Short Film About LoveRated ★ 3.5
About JoanRated ★ 3.0
By the Grace of GodRated ★ 2.5
The Killing of a Sacred DeerRated ★ 3.5
TenetRated ★ 3.0
The HoursRated ★ 3.5
The PianistRated ★ 4.0
DogvilleRated ★ 4.0
IncendiesRated ★ 4.0