Titles you rated
The Bear Season 2Rated ★ 4.5
The Bear Season 1Rated ★ 4.0
Baby ReindeerRated ★ 4.5
EricRated ★ 3.0
A Good Girl's Guide to MurderRated ★ 2.5
RipleyRated ★ 4.0- Bread and Soup and Cat WeatherRated ★ 3.5
Inspector KooRated ★ 3.0
BroadchurchRated ★ 4.0
Kaiji: Against All RulesRated ★ 4.5
Pretty Proofreader Season 1Rated ★ 2.0
Chihayafuru 3Rated ★ 4.0
Cherry Magic! Thirty Years of Virginity Can Make You a Wizard?!Rated ★ 3.0
The Bad KidsRated ★ 4.0
Years and YearsRated ★ 4.0
UnnaturalRated ★ 5.0
Killing EveRated ★ 3.5
Person of Interest Season 1Rated ★ 4.0
Eyeshield 21Rated ★ 4.0
My Brilliant FriendRated ★ 5.0