Titles you rated
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
ChallengersRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 4.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 3.5
Stop Making SenseRated ★ 2.5
Cinema ParadisoRated ★ 4.5
F1: The MovieRated ★ 4.0
Mickey 17Rated ★ 4.5
The BrutalistRated ★ 4.0
WickedRated ★ 5.0
The Lives of OthersRated ★ 4.5
Handsome GuysRated ★ 3.0
Inside Out 2Rated ★ 4.5- WonderlandRated ★ 3.0
The Roundup: PunishmentRated ★ 3.5
WonkaRated ★ 4.5
Our SeasonRated ★ 3.5
1917Rated ★ 4.5
Where the Crawdads SingRated ★ 4.0
Green BookRated ★ 4.5