Series
Ratings
79
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 4.0
The Glory Part 1Rated ★ 4.0
Narco-SaintsRated ★ 4.0
Hospital Playlist Season 1Rated ★ 4.0
Hospital Playlist Season 2Rated ★ 3.0
D.P.Rated ★ 5.0
Why Women KillRated ★ 4.5- Operation Love SpecialsRated ★ 4.0
Operation LoveRated ★ 4.5
DevsRated ★ 4.5
Itaewon ClassRated ★ 3.5
Years and YearsRated ★ 4.0
KingdomRated ★ 4.5
Kingdom Season 1Rated ★ 4.5
Demon SlayerRated ★ 5.0
Chef & My Fridge Season 1Rated ★ 3.0
When the Camellia BloomsRated ★ 5.0
Infinite ChallengeRated ★ 5.0
Sex EducationRated ★ 4.5
Be MelodramaticRated ★ 4.5