Movies
Ratings
553
Lemon TreeRated ★ 2.0
FantasiaRated ★ 5.0
The Rocky Horror Picture ShowRated ★ 5.0
Dial M for MurderRated ★ 3.0
Tinker Tailor Soldier SpyRated ★ 2.0
The Elephant ManRated ★ 4.0
Dumb and DumberRated ★ 3.0
Knockin' on Heaven's DoorRated ★ 3.0
Treeless MountainRated ★ 2.0
Eat Drink Man WomanRated ★ 4.0
Cloud AtlasRated ★ 2.0
WitnessRated ★ 3.0
The Last EmperorRated ★ 1.0
Dr. Strangelove or: How I Learned to Stop Worrying and Love the BombRated ★ 5.0
DuelRated ★ 4.0
Miller's CrossingRated ★ 5.0
The Cook, the Thief, His Wife & Her LoverRated ★ 5.0
Wings of DesireRated ★ 4.0
The BirdsRated ★ 4.0
ColorfulRated ★ 5.0