Titles you rated
Jojo RabbitRated ★ 4.5
ParasiteRated ★ 4.5
John Wick: Chapter 3 - ParabellumRated ★ 3.5
Time and TideRated ★ 4.5
Time of the GypsiesRated ★ 5.0
Hotel MumbaiRated ★ 2.5
The MermaidRated ★ 1.5
I Am MotherRated ★ 2.5
GlassRated ★ 5.0
Holmes and WatsonRated ★ 1.5
AquamanRated ★ 3.0
Extreme JobRated ★ 4.0
The EqualizerRated ★ 3.5
First ManRated ★ 2.5
Hachi: A Dog's TaleRated ★ 4.5
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.0
MonstrumRated ★ 0.5
SearchingRated ★ 4.0
Sherlock: The Abominable BrideRated ★ 3.0
The RaidRated ★ 3.5