Series
Ratings
98
Better Late Than SingleRated ★ 4.0
Bonappetit Your MajestyRated ★ 3.0
Emily in ParisRated ★ 4.0
Nigeru wa Haji da ga Yaku ni Tatsu Ganbare Jinrui! Shinshun Special!!Rated ★ 4.0
Kimi ni Todoke: From Me to YouRated ★ 3.0
Flower Ever AfterRated ★ 4.0
Kimi ni Todoke: From Me to YouRated ★ 5.0- 꿈빛 파티시엘 : 프로페셔널Rated ★ 3.0
- VictoriousRated ★ 5.0
- VictoriousRated ★ 5.0
- 꿈빛 파티시엘Rated ★ 4.0
Yumi's Cells Season 2Rated ★ 5.0
VictoriousRated ★ 5.0
A-TEENRated ★ 3.0
Extraordinary YouRated ★ 4.0
Lovestruck in the CityRated ★ 3.5
Queen of TearsRated ★ 3.0
The Glory Part 2Rated ★ 5.0
The Glory Part 1Rated ★ 5.0
Wednesday Season 1Rated ★ 3.0