Titles you rated
One Punch ManRated ★ 4.5
Tokyo Ghoul √ARated ★ 4.0
Tokyo GhoulRated ★ 4.0- 나루토 5기Rated ★ 4.5
Dragon Ball Super Season 2Rated ★ 4.0
HeroesRated ★ 4.0- The Flying SuperboardRated ★ 4.0
Dragon Ball Super Season 1Rated ★ 4.5- Hotaru no HikariRated ★ 4.0
Adventure TimeRated ★ 3.5
HeroesRated ★ 4.5
Kuroko's BasketballRated ★ 4.5
Big Windup!Rated ★ 4.5
Dragon Ball ZRated ★ 5.0
Dragon Ball ZRated ★ 5.0- Naruto ShippūdenRated ★ 5.0
- Naruto ShippūdenRated ★ 5.0
Slam DunkRated ★ 5.0
Dragon Ball ZRated ★ 5.0- DamoRated ★ 3.5