Titles you rated
KPop Demon HuntersRated ★ 2.5
His Three DaughtersRated ★ 2.0
PossessionRated ★ 3.0
From Dusk Till DawnRated ★ 4.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
MantisRated ★ 2.5
JawsRated ★ 2.5
No Other ChoiceRated ★ 3.0
AvatarRated ★ 3.5- Murder ReportRated ★ 3.0
ThirstRated ★ 2.5
Miss SloaneRated ★ 2.0
TogetherRated ★ 3.5
Nobody 2Rated ★ 3.0
The Ugly StepsisterRated ★ 3.0
NobodyRated ★ 3.0
BallerinaRated ★ 4.0
MaterialistsRated ★ 3.0
The Girl with the Dragon TattooRated ★ 3.0
ValkyrieRated ★ 2.5