Movies
Ratings
1416
The World of LoveRated ★ 4.5
FrankensteinRated ★ 3.5
It Was Just an AccidentRated ★ 4.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 3.0
A House of DynamiteRated ★ 3.5
Stranger by the LakeRated ★ 3.5
The Wedding BanquetRated ★ 3.5- Have You Seen the Land of the Red?Rated ★ 3.5
Phantoms of JulyRated ★ 3.5
Strange RiverRated ★ 2.0
F1: The MovieRated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
ElioRated ★ 4.0
How to Train Your DragonRated ★ 3.5
Thunderbolts*Rated ★ 3.5
Lilo & StitchRated ★ 3.0
The Old Woman with the KnifeRated ★ 2.5
Inglourious BasterdsRated ★ 4.5
ConclaveRated ★ 3.5