Titles you rated
WandaVisionRated ★ 3.0
Framing Britney SpearsRated ★ 3.5
QueendomRated ★ 4.0
Amazing SaturdayRated ★ 4.0
The School Nurse FilesRated ★ 4.0
Neon Genesis EvangelionRated ★ 3.5
Chrono CrusadeRated ★ 4.5
Skam France Season 3Rated ★ 3.5
Snow White with the Red HairRated ★ 4.0
Beastars Season 1Rated ★ 2.5
DorohedoroRated ★ 4.0
Game of Thrones Season 8Rated ★ 1.0
Monthly Girls' Nozaki-kunRated ★ 4.0
Violet EvergardenRated ★ 3.5
SKY CastleRated ★ 2.5
The Walking Dead Season 7Rated ★ 3.5- Please Save My EarthRated ★ 4.0
Shadowhunters: The Mortal Instruments Season 1Rated ★ 2.0
Game of Thrones Season 7Rated ★ 4.0
Haikyu!!: Karasuno High School vs Shiratorizawa High SchoolRated ★ 4.5