Movies
Ratings
154
CreepRated ★ 1.5
Spider-Man: Across the Spider-VerseRated ★ 5.0
ExhumaRated ★ 3.5
Inside Out 2Rated ★ 4.0
BanG Dream! Poppin‘ Dream!Rated ★ 5.0
Twittering Birds Never Fly: Don't Stay GoldRated ★ 2.0
Twittering Birds Never Fly: The Clouds GatherRated ★ 1.0
Happy Death DayRated ★ 2.5
GhostbustersRated ★ 3.5
12 Angry MenRated ★ 4.5
The TranslatorsRated ★ 3.0
The Truman ShowRated ★ 4.5
Wreck-It RalphRated ★ 4.0
The Maze RunnerRated ★ 3.0
3 IdiotsRated ★ 4.0
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 4.5
Love FictionRated ★ 2.0
The RevenantRated ★ 1.0
You Are the Apple of My EyeRated ★ 2.5
Captain America: The First AvengerRated ★ 4.0