Titles you rated
Genie, Make a WishRated ★ 2.5
Bonappetit Your MajestyRated ★ 3.0
Kamisama Kiss OVARated ★ 5.0
Kamisama Kiss OVARated ★ 3.5
Kamisama Kiss 2Rated ★ 5.0
Kamisama KissRated ★ 4.5
Love ScoutRated ★ 3.5
I Need RomanceRated ★ 4.5
Fight For My WayRated ★ 4.5- Unknown SeoulRated ★ 4.0
TriggerRated ★ 3.0
Anna Director's CutRated ★ 4.0
Kimi ni Todoke: From Me to YouRated ★ 3.5
In the Name of God: A Holy BetrayalRated ★ 3.5- Kian's Bizarre B&BRated ★ 3.5
Weak Hero Class 1Rated ★ 4.0
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.5
The Tale of Mrs. OkRated ★ 3.5