Titles you rated
Legal High 2Rated ★ 4.0
Big Windup!Rated ★ 4.0
Sherlock Season 1Rated ★ 4.5
The Uncanny Counter Season 1Rated ★ 3.5
The Umbrella Academy Season 1Rated ★ 3.5
BridgertonRated ★ 4.0
UnnaturalRated ★ 5.0
Hanzawa Naoki Season 1Rated ★ 5.0
Nodame CantabileRated ★ 5.0
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 5.0- Hotaru no HikariRated ★ 4.0
Legal HighRated ★ 5.0
Natsume Yujin-choRated ★ 4.5
My Hero AcademiaRated ★ 3.5
Neon Genesis EvangelionRated ★ 4.5
Nodame Cantabile in EuropeRated ★ 5.0
Nodame CantabileRated ★ 4.0
SupernaturalRated ★ 5.0
Lie to MeRated ★ 4.5
The MentalistRated ★ 5.0