Series
Ratings
23
I Live AloneRated ★ 3.5
The Big Bang Theory Season 1Rated ★ 4.5
SeoulmoonRated ★ 4.0
Ruler of Your Own WorldRated ★ 4.5
It's Okay, It's LoveRated ★ 4.0
GoblinRated ★ 3.5
Solitary GourmetRated ★ 4.0
The Greatest LoveRated ★ 2.5
Couple or TroubleRated ★ 4.0- Midnight Diner Season 1Rated ★ 4.0
Incomplete LifeRated ★ 4.0
Reply 1988Rated ★ 4.0
My Love From Another StarRated ★ 1.5- Why Can't We Stop ThemRated ★ 4.5
Hello, FranceskaRated ★ 4.5
The Slave HuntersRated ★ 3.5
SherlockRated ★ 4.5
SherlockRated ★ 4.5
Yong PalRated ★ 1.5
I Remember YouRated ★ 3.5