Movies
Ratings
670
HannaRated ★ 4.0
Velvet GoldmineRated ★ 5.0
Curse of the RingRated ★ 4.0
Donnie DarkoRated ★ 5.0
American PsychoRated ★ 5.0
The Last EmperorRated ★ 4.0
The Green MileRated ★ 5.0
The Pelican BriefRated ★ 3.0
Indiana Jones and the Temple of DoomRated ★ 5.0
Legends of the FallRated ★ 4.0
ThirstRated ★ 4.0
A Better Tomorrow IIRated ★ 4.0
FantasiaRated ★ 5.0
Apocalypse NowRated ★ 5.0
Happy TogetherRated ★ 4.0- Mobile Suit Gundam III: Encounters in SpaceRated ★ 4.0
HeroRated ★ 4.0
Alien³Rated ★ 5.0
Days of ThunderRated ★ 5.0
AladdinRated ★ 5.0