Titles you rated
- A Certain Scientific Railgun T OVA OVA OVARated ★ 4.0
SignalRated ★ 4.5
Game of Thrones Season 6Rated ★ 5.0- The Memorandum of Kyoko OkitegamiRated ★ 4.0
Game of Thrones Season 4Rated ★ 4.5
Game of Thrones Season 5Rated ★ 4.5
Game of Thrones Season 3Rated ★ 5.0
Game of ThronesRated ★ 4.5
Nodame CantabileRated ★ 4.0
Game of ThronesRated ★ 4.5
Gokusen Season 2Rated ★ 3.0
HERORated ★ 4.0
Legal HighRated ★ 5.0
Doctor WhoRated ★ 4.0
Reply 1988Rated ★ 4.5
Sherlock Season 1Rated ★ 4.0
Ghost in the Shell: Stand Alone Complex 2nd GIGRated ★ 4.5
Neon Genesis EvangelionRated ★ 5.0
Band of BrothersRated ★ 4.0