Movies
Ratings
100
TwilightRated ★ 3.0
Love 911Rated ★ 4.5
SignsRated ★ 2.5
SpellboundRated ★ 2.5
The Lion KingRated ★ 4.5
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 5.0
Woochi : The Demon SlayerRated ★ 2.5
BlindnessRated ★ 2.5
The GiverRated ★ 0.5
Let Me InRated ★ 4.0
The Yellow SeaRated ★ 2.5
Monsters, Inc.Rated ★ 4.0
RedRated ★ 3.0
Bicentennial ManRated ★ 3.0
HancockRated ★ 3.5
InsidiousRated ★ 3.0
ArmageddonRated ★ 5.0
TakenRated ★ 3.5
Secret ReunionRated ★ 3.5
The Classified FileRated ★ 2.5