Titles you rated
The HeirsRated ★ 3.5
Bonappetit Your MajestyRated ★ 4.0
Genie, Make a WishRated ★ 3.0
Summer StrikeRated ★ 3.0
You and Everything ElseRated ★ 4.0
Coffee PrinceRated ★ 4.0
The DecameronRated ★ 3.0
Dahmer - Monster: The Jeffrey Dahmer StoryRated ★ 3.5
Monsters: The Lyle and Erik Menendez StoryRated ★ 3.5
Long Story ShortRated ★ 4.0
My DearestRated ★ 3.5
Dune: ProphecyRated ★ 3.0- Unknown SeoulRated ★ 4.0
ChernobylRated ★ 3.5
Scenes from a MarriageRated ★ 2.5
Julia Season 1Rated ★ 4.0
SirensRated ★ 2.5
The Four SeasonsRated ★ 3.0
Sex and the City Season 1Rated ★ 3.5
EuphoriaRated ★ 3.0