Movies
Ratings
244
EscapeRated ★ 4.0
The Wild RobotRated ★ 4.5
Eat Pray LoveRated ★ 4.0
Inside Out 2Rated ★ 4.0
My Oni GirlRated ★ 2.0
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 3.0
ExhumaRated ★ 3.0
The French DispatchRated ★ 3.5
MonsterRated ★ 4.5
Memories of MatsukoRated ★ 3.5
ElementalRated ★ 4.5
Spider-Man: Across the Spider-VerseRated ★ 4.5
SmugglersRated ★ 4.5
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 4.5
Ant-Man and the Wasp: QuantumaniaRated ★ 3.5
Before MidnightRated ★ 3.5
CocoRated ★ 3.5
The First Slam DunkRated ★ 4.0
Avatar: The Way of WaterRated ★ 3.5
Demon Slayer the Movie: Mugen TrainRated ★ 4.0