Movies
Ratings
301
The A-TeamRated ★ 4.0
The Art of SeductionRated ★ 4.0
Princess MononokeRated ★ 4.0
Dead Poets SocietyRated ★ 4.0
Spider-Man 3Rated ★ 3.0
X-MenRated ★ 3.0
Ong-Bak: The Thai WarriorRated ★ 3.0
SecretRated ★ 4.0
Gone with the WindRated ★ 4.0
WantedRated ★ 4.0
...ingRated ★ 3.0
The Fifth ElementRated ★ 4.0
Ocean's ElevenRated ★ 5.0
ArmageddonRated ★ 4.0
The Italian JobRated ★ 3.0
Rules of DatingRated ★ 4.0
Man on FireRated ★ 4.0
You Are My SunshineRated ★ 4.0
The FugitiveRated ★ 3.0
A Moment to RememberRated ★ 4.0