Movies
Ratings
31
Ocean's ThirteenRated ★ 5.0
TedRated ★ 4.0
LooperRated ★ 4.0
Before SunsetRated ★ 5.0
Brokeback MountainRated ★ 4.0
Easy ARated ★ 4.0
Lust, CautionRated ★ 4.0
One Fine Spring DayRated ★ 5.0
ZodiacRated ★ 5.0
Sin CityRated ★ 5.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 5.0
The OthersRated ★ 4.0
Bungee Jumping of Their OwnRated ★ 5.0
Coyote UglyRated ★ 3.0
The HolidayRated ★ 4.0
Mamma Mia!Rated ★ 3.0
Never Back DownRated ★ 2.0
Before SunriseRated ★ 5.0
The DepartedRated ★ 4.0
Dead Poets SocietyRated ★ 5.0