Movies
Ratings
627
The Advocate: A Missing BodyRated ★ 3.5
MasterRated ★ 3.5
Doctor StrangeRated ★ 4.0
Stuart Little 2Rated ★ 3.5
Ice Age: The MeltdownRated ★ 3.0
Train to BusanRated ★ 4.0
MarathonRated ★ 3.5
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 4.0
ClickRated ★ 3.0
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 3.0
FrozenRated ★ 4.0
MissingRated ★ 4.0
1987: When the Day ComesRated ★ 3.5
Big Hero 6Rated ★ 3.5
Mr. Popper's PenguinsRated ★ 3.0
Killer ToonRated ★ 4.0
2012Rated ★ 2.0
The Accidental Detective 2: In ActionRated ★ 4.0
Midnight RunnersRated ★ 3.0
The Accidental DetectiveRated ★ 4.0