Series
Ratings
48- My Mad Fat DiaryRated ★ 4.0
Hello, FranceskaRated ★ 3.5
New HeartRated ★ 3.0
Pride and PrejudiceRated ★ 4.0
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 4.0
SKY CastleRated ★ 4.0
Sex and the City Season 3Rated ★ 3.0
Sex and the City Season 2Rated ★ 4.0
Sex and the City Season 1Rated ★ 3.5
Personal TasteRated ★ 3.0
Childless ComfortRated ★ 4.0
My Daughter, Geum Sa-WolRated ★ 3.0
Coffee PrinceRated ★ 4.0
My ID is Gangnam BeautyRated ★ 4.0
They Kiss AgainRated ★ 4.0
It Started With a KissRated ★ 4.0- 소년탐정 김전일 Original 2기Rated ★ 4.0
- 소년탐정 김전일 Original 3기Rated ★ 4.0
My Love Eun DongRated ★ 4.0
Beating AgainRated ★ 4.0