Series
Ratings
149
Moon KnightRated ★ 4.5
Extraordinary Attorney WooRated ★ 4.0
Narco-SaintsRated ★ 5.0
Komi Can't Communicate Season 2Rated ★ 5.0
Komi Can't CommunicateRated ★ 5.0
The Seven Deadly SinsRated ★ 0.5
Life Lessons of Uramichi-OniisanRated ★ 2.5
Assassination ClassroomRated ★ 3.5
Assassination ClassroomRated ★ 3.5
The Disastrous Life of Saiki K.: ReawakenedRated ★ 3.0
The Disastrous Life of Saiki K.Rated ★ 3.0- The Disastrous Life of Saiki K.Rated ★ 3.0
The Disastrous Life of Saiki K.Rated ★ 3.0
The Uncanny Counter Season 1Rated ★ 1.0
Prison Break Season 1Rated ★ 4.0
LiveRated ★ 1.5
My Hero Academia Season 5Rated ★ 4.0
SPY x FAMILY Season 1 Part 1Rated ★ 4.0
Rascal Does Not Dream of Bunny Girl SenpaiRated ★ 4.5
My Hero AcademiaRated ★ 4.0