Titles you rated
Dune: Part TwoRated ★ 4.0
DuneRated ★ 4.5- PilotRated ★ 3.5
Deadpool & WolverineRated ★ 2.5
10 Things I Hate About YouRated ★ 4.5
3 IdiotsRated ★ 4.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 4.0
Your Name.Rated ★ 3.5
Doctor StrangeRated ★ 3.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 3.5
Percy Jackson: Sea of MonstersRated ★ 4.5
The PriestsRated ★ 4.0
What Happened to MondayRated ★ 3.5
Maze Runner: The Scorch TrialsRated ★ 5.0
InterstellarRated ★ 3.5
The Maze RunnerRated ★ 5.0
AssassinationRated ★ 4.0
PassengersRated ★ 4.0