Movies
Ratings
410
Before SunriseRated ★ 5.0
Now You See Me 2Rated ★ 4.5
Love, RosieRated ★ 3.5
Let Me InRated ★ 4.0
Me Before YouRated ★ 3.5
Captain America: The First AvengerRated ★ 5.0
The Tiger: An Old Hunter's TaleRated ★ 2.5
ChefRated ★ 5.0
Berlin SyndromeRated ★ 5.0
No Tears for the DeadRated ★ 2.5
A LoveRated ★ 2.5
Piranha 3DRated ★ 3.0
OldboyRated ★ 4.5
LucyRated ★ 3.5
Han Gong-juRated ★ 4.5
CloserRated ★ 5.0
Sea FogRated ★ 4.0
The ClassicRated ★ 3.5
The Map Against the WorldRated ★ 4.0
Sing StreetRated ★ 2.5