Movies
Ratings
518
Memories of MatsukoRated ★ 4.5
Nobody KnowsRated ★ 4.5
Still WalkingRated ★ 4.5
After LifeRated ★ 4.0
12 Angry MenRated ★ 4.0
La La LandRated ★ 5.0
FlippedRated ★ 3.5
Million Dollar BabyRated ★ 5.0
SoulRated ★ 4.5
SearchingRated ★ 4.5
Austin Powers in GoldmemberRated ★ 3.5
Austin Powers: International Man of MysteryRated ★ 4.0
ZoolanderRated ★ 4.5
Hell or High WaterRated ★ 4.0
MotherRated ★ 4.0
Carlito's WayRated ★ 4.5
A.I. Artificial IntelligenceRated ★ 4.5
SicarioRated ★ 4.5
PrisonersRated ★ 4.5
50/50Rated ★ 4.0