Movies
Ratings
101
LeeRated ★ 5.0
The Fantastic Four: First StepsRated ★ 2.0
Jurassic World RebirthRated ★ 2.5
KPop Demon HuntersRated ★ 1.0
F1: The MovieRated ★ 4.0
The SubstanceRated ★ 3.5
The Day Iceland Stood StillRated ★ 4.5
Monsters UniversityRated ★ 2.5
Finding DoryRated ★ 3.5
Monsters, Inc.Rated ★ 4.5
Finding NemoRated ★ 3.5
Now You See Me 2Rated ★ 2.5
Now You See MeRated ★ 3.5
Inside Out 2Rated ★ 4.0- Lights in the DuskRated ★ 0.5
- I Only Had To SayRated ★ 4.0
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 3.0
Family in the BubbleRated ★ 3.5- JAURIM, The WonderlandRated ★ 5.0
ExhumaRated ★ 1.5