Titles you rated
SpeedRated ★ 4.0
Die Hard 2Rated ★ 3.0
Fast FiveRated ★ 4.0
Source CodeRated ★ 4.0
The Bourne LegacyRated ★ 2.0
HulkRated ★ 3.0
Bad BoysRated ★ 4.0
VolcanoRated ★ 4.0
Sherlock HolmesRated ★ 3.0
Drunken Master IIRated ★ 4.0
Memories of MurderRated ★ 5.0
Total RecallRated ★ 3.0
Jurassic ParkRated ★ 3.0
Batman BeginsRated ★ 4.0
Neon Genesis Evangelion: Death & RebirthRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 4.0
28 Weeks LaterRated ★ 5.0
X-Men: The Last StandRated ★ 3.0
RoboCop 2Rated ★ 3.0
Kung Fu PandaRated ★ 3.0