Titles you rated
ZootopiaRated ★ 4.5
The Hateful EightRated ★ 4.0
Django UnchainedRated ★ 4.5
Wreck-It RalphRated ★ 5.0
Furious 7Rated ★ 5.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 5.0
Evangelion: 2.0 You Can (Not) AdvanceRated ★ 4.5
Ready Player OneRated ★ 4.0
Ant-Man and the WaspRated ★ 3.5
Forrest GumpRated ★ 4.5
EquilibriumRated ★ 4.5
Castle in the SkyRated ★ 4.5
The Boy and the BeastRated ★ 3.0
The Devil Wears PradaRated ★ 1.5
InceptionRated ★ 4.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 3.5
SpyRated ★ 3.5
Fight ClubRated ★ 4.5
District 9Rated ★ 4.0
Very Ordinary CoupleRated ★ 2.0