Titles you rated
Personal ShopperRated ★ 3.5
A Normal FamilyRated ★ 4.0
Good NewsRated ★ 4.0
KPop Demon HuntersRated ★ 2.5
Late Night With the DevilRated ★ 4.0
MoneyRated ★ 1.5
StreamingRated ★ 1.0
The MatchRated ★ 3.5
RevelationRated ★ 3.5
Love in the Big CityRated ★ 3.0
UprisingRated ★ 2.5
The Zone of InterestRated ★ 5.0
The WhaleRated ★ 4.0
Next SoheeRated ★ 3.5
12.12: THE DAYRated ★ 4.0- THE WILDRated ★ 1.0
Black BookRated ★ 3.5
Beau Is AfraidRated ★ 4.0
Funny GamesRated ★ 3.5
ExhumaRated ★ 3.5