Titles you rated
Low LifeRated ★ 4.0
UntamedRated ★ 3.0
Mercy for NoneRated ★ 1.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.0
Our BluesRated ★ 4.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 2.0
Squid Game Season 2Rated ★ 3.5
Family PlanRated ★ 3.5
Shop of the LampRated ★ 3.5- DoubtRated ★ 3.0
Hellbound Season 2Rated ★ 3.5
A Killer ParadoxRated ★ 3.5
The TyrantRated ★ 2.5
Parasyte: The GreyRated ★ 3.5
Death's GameRated ★ 1.5
Sweet Home Season 2Rated ★ 1.0
The Worst of EvilRated ★ 3.0
Pachinko Season 1Rated ★ 4.0
Mask GirlRated ★ 3.0
MovingRated ★ 3.5