Movies
Ratings
906
Seeking a Friend for the End of the WorldRated ★ 3.5
The Devil's ViolinistRated ★ 4.0
Feels Good ManRated ★ 4.0
Knives OutRated ★ 3.5
Karaoke CraziesRated ★ 4.0
The Thirteenth FloorRated ★ 3.0
ThesisRated ★ 4.0
Ex MachinaRated ★ 2.5
ArrivalRated ★ 3.5
UltravioletRated ★ 3.0
Yi YiRated ★ 4.0
MidsommarRated ★ 3.5
PadakRated ★ 4.5
InterstellarRated ★ 5.0
The Arrival of a Train at La CiotatRated ★ 5.0
Lemony Snicket's A Series of Unfortunate EventsRated ★ 3.5
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 3.5
Pirates of the Caribbean: Dead Men Tell No TalesRated ★ 3.0
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 4.0
Virgin Stripped Bare by Her BachelorsRated ★ 2.5