Movies
Ratings
1093
Red, White & Royal BlueRated ★ 3.5
A Quiet Place: Day OneRated ★ 3.0
Honest Candidate 2Rated ★ 3.0
Inside Out 2Rated ★ 3.5
AtlasRated ★ 3.0
The Family PlanRated ★ 3.0
Portrait of a Lady on FireRated ★ 4.0
Poor ThingsRated ★ 3.5
Triangle of SadnessRated ★ 3.5
Robot DreamsRated ★ 4.0
ExhumaRated ★ 3.0
Anatomy of a FallRated ★ 4.5
WishRated ★ 4.0
MonsterRated ★ 4.5
Leave the World BehindRated ★ 3.5
RenfieldRated ★ 2.5
Doi BoyRated ★ 3.0
The Boy and the HeronRated ★ 4.0
The Super Mario Bros. MovieRated ★ 3.0
The Rat CatcherRated ★ 3.5