Titles you rated
The Color of PomegranatesRated ★ 3.0
KOKUHORated ★ 4.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 2.5
BugoniaRated ★ 3.5
One Fine Spring DayRated ★ 4.5
No Other ChoiceRated ★ 4.0
The World of LoveRated ★ 4.5
It Was Just an AccidentRated ★ 5.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
PossessionRated ★ 3.0
FlowRated ★ 4.0
The LighthouseRated ★ 4.0
The 400 BlowsRated ★ 4.5
MovingRated ★ 4.0
MisericordiaRated ★ 4.5
8½Rated ★ 4.0
The First Slam DunkRated ★ 3.5
OppenheimerRated ★ 4.5
QueerRated ★ 2.0
F1: The MovieRated ★ 3.5