Titles you rated
Your Lie in AprilRated ★ 5.0
Mushoku Tensei II: Jobless Reincarnation Part 2Rated ★ 5.0
Mushoku Tensei Ⅱ : Jobless ReincarnationRated ★ 5.0
Mushoku Tensei: Jobless Reincarnation Season 1 Part 2Rated ★ 5.0
Mushoku Tensei: Jobless Reincarnation Season 1 Part 1Rated ★ 5.0
86Rated ★ 5.0- Lovely ComplexRated ★ 5.0
Rent-a-GirlfriendRated ★ 4.0
Squid Game Season 3Rated ★ 3.0
Squid Game Season 2Rated ★ 3.5
The Melancholy of Haruhi Suzumiya 2Rated ★ 4.0
After the RainRated ★ 5.0
Love FlopsRated ★ 5.0
Toradora!Rated ★ 4.5
Tying the Knot with an Amagami SisterRated ★ 3.5
Yakuza Fiancé: Raise wa Tanin ga IiRated ★ 4.0
ShōgunRated ★ 5.0
Reacher Season 3Rated ★ 5.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 5.0
Kaiju No. 8Rated ★ 5.0