Titles you rated
Wednesday Season 2Rated ★ 2.5
Wednesday Season 1Rated ★ 3.0
Severance Season 2Rated ★ 3.5
AdolescenceRated ★ 4.0
Dream ProductionsRated ★ 3.5
Arcane Season 2Rated ★ 3.0
Arcane Season 1Rated ★ 4.0
Killing EveRated ★ 3.5
Pachinko Season 2Rated ★ 4.0
Pachinko Season 1Rated ★ 4.5
A Man on the Inside Season 1Rated ★ 4.0
The Bear Season 1Rated ★ 4.0
The AcolyteRated ★ 5.0
Bridgerton Season 3Rated ★ 2.5
Star Trek: Discovery Season 5Rated ★ 2.0
Ted Lasso Season 3Rated ★ 4.0
Ted LassoRated ★ 2.5
Ted LassoRated ★ 4.0
Severance Season 1Rated ★ 4.0
Queen Charlotte: A Bridgerton StoryRated ★ 4.0