Series
Ratings
81
Gossip GirlRated ★ 3.0
Gossip GirlRated ★ 3.5
Modern FamilyRated ★ 3.5
Gossip GirlRated ★ 4.0
Modern FamilyRated ★ 4.0
Modern FamilyRated ★ 4.0
High School King of SavvyRated ★ 4.5- King and QueenRated ★ 3.0
Gye Baek, Warrior’s FateRated ★ 3.0- Yeonu's SummerRated ★ 4.5
- Terms of EndearmentRated ★ 2.5
PunchRated ★ 5.0
Yeon GaesomunRated ★ 3.0
Hooray for LoveRated ★ 3.0
Ordinary LoveRated ★ 5.0
The King and IRated ★ 3.0- Rainbow RomanceRated ★ 2.0
All About My RomanceRated ★ 5.0- Lotus Flower FairyRated ★ 3.0
Special Affairs Team TENRated ★ 4.0