Titles you rated
Dynamite KissRated ★ 2.5
The Office Blind DateRated ★ 3.0
Chosen HomeRated ★ 5.0
Dear XRated ★ 2.0- 태풍상사Rated ★ 2.5
Pray Speak What Has HappenedRated ★ 2.0
BootsRated ★ 3.5
Shin's ProjectRated ★ 3.0
Romantics AnonymousRated ★ 3.5
Genie, Make a WishRated ★ 1.5
Bonappetit Your MajestyRated ★ 3.5
The King's AffectionRated ★ 2.5
Squid Game Season 2Rated ★ 1.5
TwelveRated ★ 2.0
Queen MantisRated ★ 1.5
Eating Rice and Announcing FlowersRated ★ 2.5
Don't Waste Your Time, LoversRated ★ 3.5
6-second Trajectory: Fireworks Expert Mochizuki Seitaro's MelancholyRated ★ 3.0
The PurgeRated ★ 2.0
The Men of the Wada FamilyRated ★ 4.5