Titles you rated
A Tale of Two SistersRated ★ 4.0
UsRated ★ 2.0
Birdman or (The Unexpected Virtue of Ignorance)Rated ★ 5.0
Lazy hitchhikers' tour de europeRated ★ 5.0
Memories of MatsukoRated ★ 4.5
Ghost StationRated ★ 1.0
Happy TogetherRated ★ 4.5
Mickey 17Rated ★ 3.0
Blossom AgainRated ★ 4.0
Glass Onion: A Knives Out MysteryRated ★ 3.0
Our TimesRated ★ 3.5
OppenheimerRated ★ 4.0
ElementalRated ★ 4.0
Triangle of SadnessRated ★ 4.0
Three Thousand Years of LongingRated ★ 3.5
DemolitionRated ★ 4.5
Music and LyricsRated ★ 4.0
After YangRated ★ 3.5
BabylonRated ★ 4.5
House of HummingbirdRated ★ 4.0