Titles you rated
Thor: The Dark WorldRated ★ 4.5
Ice Age: Continental DriftRated ★ 3.5
Star Wars: Episode I - The Phantom MenaceRated ★ 3.0
Jurassic ParkRated ★ 4.0
Transformers: Age of ExtinctionRated ★ 4.0
FrozenRated ★ 4.0
Ode to My FatherRated ★ 3.0
X-Men: Days of Future PastRated ★ 3.5
The HousemaidRated ★ 2.5
Edge of TomorrowRated ★ 4.5
District 9Rated ★ 4.5
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 4.5
The Matrix ReloadedRated ★ 2.5
The ServantRated ★ 2.5
Now You See MeRated ★ 2.0
The Yellow SeaRated ★ 3.5
Dancing QueenRated ★ 4.5
Very Ordinary CoupleRated ★ 3.0
Love 911Rated ★ 3.5
Forrest GumpRated ★ 3.0