Titles you rated
The Price of ConfessionRated ★ 3.0
S LineRated ★ 3.0
You and Everything ElseRated ★ 4.0
Low LifeRated ★ 3.5
AemaRated ★ 3.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.0
AdolescenceRated ★ 4.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.0
What Comes After LoveRated ★ 3.5
When the Stars GossipRated ★ 1.5
Love ScoutRated ★ 2.0
The StrainRated ★ 3.0
Dr. BrainRated ★ 2.0
Family PlanRated ★ 4.0
Monsters: The Lyle and Erik Menendez StoryRated ★ 4.0
Dahmer - Monster: The Jeffrey Dahmer StoryRated ★ 4.0- The FrogRated ★ 3.0
The TyrantRated ★ 2.0
LTNSRated ★ 4.5
Baby ReindeerRated ★ 4.0