Titles you rated
You and Everything ElseRated ★ 4.5
Through the DarknessRated ★ 4.0
Murder MindfullyRated ★ 3.5
AdolescenceRated ★ 4.0
Mercy for NoneRated ★ 2.5
KarmaRated ★ 3.5
Nine PuzzleRated ★ 4.0
The Devil's Plan 2Rated ★ 0.5
Weak Hero Class Season 2Rated ★ 2.5
Weak Hero Class 1Rated ★ 3.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
The Tale of Mrs. OkRated ★ 3.5
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.5
American Murder: Laci PetersonRated ★ 3.5
QueenmakerRated ★ 3.5
The WhirlwindRated ★ 3.0
Shop of the LampRated ★ 3.5
Squid Game Season 2Rated ★ 2.5
KaosRated ★ 4.0
Good or Bad Dong JaeRated ★ 4.0