Titles you rated
Mission: Impossible IIIRated ★ 5.0
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 5.0
The ThievesRated ★ 4.0
ThorRated ★ 5.0
2012Rated ★ 5.0
Toy Story 3Rated ★ 4.0
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 5.0
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 2.0
Percy Jackson & the Olympians: The Lightning ThiefRated ★ 5.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 5.0
InceptionRated ★ 5.0
Knight and DayRated ★ 5.0
Kung Fu PandaRated ★ 4.0
AvatarRated ★ 3.0
The Pursuit of HappynessRated ★ 5.0
The Phantom of the OperaRated ★ 4.0
Batman BeginsRated ★ 5.0
The PianistRated ★ 5.0
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 5.0
National Treasure: Book of SecretsRated ★ 5.0