Movies
Ratings
115
Hwayi: A Monster BoyRated ★ 4.0
Kung Fu Panda 2Rated ★ 5.0
I, RobotRated ★ 5.0
Men in BlackRated ★ 4.0
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 4.0
QuickRated ★ 4.0
A Werewolf BoyRated ★ 5.0
Van HelsingRated ★ 4.0
Secret ReunionRated ★ 4.0
ThirstRated ★ 4.0
1 Litre of TearsRated ★ 5.0
Pacific RimRated ★ 5.0
The Time Traveler's WifeRated ★ 5.0
Love FictionRated ★ 5.0
Voice of a MurdererRated ★ 4.0
The Devil's GameRated ★ 5.0
Total RecallRated ★ 5.0
Hellboy II: The Golden ArmyRated ★ 3.0
Fantastic FourRated ★ 3.0
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 3.0