Titles you rated
Haven't You Heard? I'm SakamotoRated ★ 3.0- B: The BeginningRated ★ 3.0
- 고래의 아이들은 모래 위에서 노래를 부른다Rated ★ 3.0
Cardcaptor SakuraRated ★ 4.0
Card Captor Sakura: Chapter of the Crow CardsRated ★ 4.0- KakeguruiRated ★ 3.0
Terror in ResonanceRated ★ 2.5
ERASEDRated ★ 4.5
13 Reasons Why Season 1Rated ★ 4.0
Incomplete LifeRated ★ 3.0- Akai YubiRated ★ 3.0
One Punch ManRated ★ 5.0
My Husband is a CartoonistRated ★ 3.0- GunbusterRated ★ 3.5
- 世にも奇妙な物語Rated ★ 5.0
HERORated ★ 5.0- Please Save My EarthRated ★ 5.0