Titles you rated
Spring, Summer, Fall, Winter... and SpringRated ★ 1.0
JudeRated ★ 1.0
Jerry MaguireRated ★ 1.0
GattacaRated ★ 1.0
Sympathy for Mr. VengeanceRated ★ 1.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 3.0
Notting HillRated ★ 1.0
Law Abiding CitizenRated ★ 1.0
The ProposalRated ★ 1.0
The DescentRated ★ 1.0
Let Me InRated ★ 1.0
The IllusionistRated ★ 1.0
Van HelsingRated ★ 1.0
The Five-Year EngagementRated ★ 1.0
KnockoutRated ★ 1.0
Radio StarRated ★ 2.0
My Friend & His WifeRated ★ 1.0
Spider-ManRated ★ 3.0
Castaway on the MoonRated ★ 1.0- Sophie's ChoiceRated ★ 1.0